Skontaktuj się z nami
sknfmkerma@gmail.com

Dzień Fizyki Medycznej

Począwszy od 7 listopada 2013 roku, na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Fizyki Medycznej. Data ta nie jest przypadkowa – to dzień urodzin najwybitniejszej polskiej uczonej, Marii Skłodowskiej – Curie. Jej odkrycia w dziedzinie fizyki oraz chemii w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju fizyki medycznej, jaką znamy współcześnie.

Drodzy Uczniowie!

W tym roku po raz kolejny będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Fizyki Medycznej na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej  Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. W związku z tym pragniemy zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami. 

Zasady są proste. Należy przygotować mem o tematyce fizyki medycznej. Szczególnie cenione będą prace związane z tegorocznym hasłem obchodów ,, Z korzyścią dla pacjenta”. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas obchodów 7 listopada na WFiIS AGH.

 

Konkurs skierowany jest do uczniów III klas gimnazjów, VII i VIII klas szkół podstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Prace można przesyłać do dnia 28 października 2018 roku jako załącznik w formacie PDF lub JPG na adres:  sknfmkerma@gmail.com. Nazwa pliku powinna być następująca: nazwaSzkoły_KONKURS_nazwiskoNauczyciela_nazwiskoTwórcy. Prace mogą być wysyłane wyłącznie przez nauczyciela. Regulamin jest dostępny tutaj.

Więcej o obchodach Międzynarodowego Dnia Fizyki Medycznej organizowanych przez SKNFM Kerma wkrótce.

 

if( is_active_sidebar('identyfikator-panelu-bocznego')){ dynamic_sidebar('identyfikator-panelu-bocznego'); }