Skontaktuj się z nami
sknfmkerma@gmail.com

FDM

SKNFM KERMA co roku organizuje Ogólnopolską Konferencję Studentów Fizyki Medycznej, pt. „Fizyka dla medyka”. Są to spotkania naukowe dotyczące wykorzystania zjawisk fizycznych w wielu aspektach nauki służących diagnostyce i terapii. W wydarzeniu tym biorą udział studenci różnych kierunków studiów takich jak fizyka medyczna, fizyka techniczna, inżynieria biomedyczna, medycyna oraz pokrewne dziedziny. Konferencja ma na celu zdobycie wiedzy oraz rozszerzenie zainteresowań.

Podczas konferencji wygłaszane są referaty, w których studenci oraz doktoranci przedstawiają wyniki swoich projektów i prac badawczych oraz wykłady specjalne, prowadzone przez specjalistów wysokiej klasy z dziedzin związanych bezpośrednio z fizyką medyczną. Odbywa się także sesja posterowa, przeprowadzane są laboratoria dla uczestników konferencji oraz organizowane są wyjazdy do ośrodków badawczych.

VI już edycja odbędzie się w terminie 14-15.04.2018  na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na stronę konferencji www.fizykadlamedyka.agh.edu.pl oraz na wydarzenie na facebooku. Zachęcamy również do polubienia strony konferencji na facebook’u.

 

FDM_Grafika

if( is_active_sidebar('identyfikator-panelu-bocznego')){ dynamic_sidebar('identyfikator-panelu-bocznego'); }